hirek-138

FIGYELEM: MicroMax és MiniMax géposztályban nem csak az első három helyezett részesül díjazásban, hanem minden bajnokságba nevezett versenyző is!

 

Magyar Országos Gokart Bajnokság

DD2
Place Driver
1. Kancsár Ferenc
2. Birizdó Imre
3. Kovács Gábor Roland

Rotax Max Junior
Place Driver
1. Kovács Zsombor
2. Sövér László
3. Vincze Ádám

Rotax Max Senior
Place Driver
1. Ferencz Márk
2. Fodor Árpád
3. Beke Olivér

Rotax Max Masters
Place Driver
1. Fodor Géza
2. Nagy Tibor
3. Gyutai Péter

DD2 Masters
Place Driver
1. Fodor Géza
2. Németh Csaba
3. Virágh Attila

KZ2
Place Driver
1. Nagy István Ármin
2. Volentér Balázs
3. Viszló Csaba

MicroMax
Place Driver
1. Válint Bence
2. Sugár Dániel
3. Tuzson Bence
4. Válint Balázs
5. Dominko Arnold
6. Kun Ruben
7. Kecskeméti Attila
8. Lázár Vilmos
9. Pál Richárd
10. Losonczy Levente
11. Czintula Zalán
12. Linkes Gábor
13. Kacor Levente
14. Krózser Menyhért
15. Gyöpös Levente
16. Gaál Balázs

Rotax MiniMax
Place Driver
1. Körmöczi Balázs
2. Körmöczi Gergő
3. Major Bence
4. Nagy Sándor
5. Hargitai Levente
6. Válint Bence
7. Surányi Márk

Team Championship
Place Team
1. Hargitai Racing SK
2. C.R.G. GSE
3. TOP Motorsport
Nyílt Országos Gokart Bajnokság

DD2
Place Driver
1. Kancsár Ferenc
2. Kovács Gábor Roland
3. Birizdó Imre

Rotax Max Junior
Place Driver
1. Nicolas Schöll
2. Kovács Zsombor
3. Sövér László

Rotax Max Senior
Place Driver
1. Ferencz Márk
2. Fodor Árpád
3. Niki Kresse

Rotax Max Masters
Place Driver
1. Fodor Géza
2. Nagy Tibor
3. Gyutai Péter

DD2 Masters
Place Driver
1. Fodor Géza
2. Németh Csaba
3. Virágh Attila

KZ2
Place Driver
1. Nagy István Ármin
2. Nico Neumann
3. Luka Vojnic Purcar

MicroMax
Place Driver
1. Válint Bence
2. Filip Jenic
3. Sugár Dániel
4. Tuzson Bence
5. Marcel  Surmacz
6. Jorden Dolischka
7. Dominko Arnold
8. Válint Balázs
9. Kun Ruben
10. Maximilian Tarillion
11. Mateusz Lenart
12. Bartek Piekvtowski
13. Kecskeméti Attila
14. Jerzy Spinkiewicz
15. Igor Drozynski
16. Lázár Vilmos
17. Pál Richárd
18. Czintula Zalán
19. Filip Matejczyk
20. Losonczy Levente
21. Oskar Pomorski
22. Camillo Stubenberg
23. Hannes Zwick
24. Linkes Gábor
25. Ralf Feber
26. Oliwier Pylka
27. Pavel Laksa
28. Hugo Schaffarz
29. Jakub Kolasa
30. Christian Kypus
31. Benyamin Schlamp
32. Kacor Levente
33. Tobias Poschik
34. Maciej Banas
35. Krózser Menyhért
36. Kőrös Zoltán
37. Marcel Kuc
38. Karol Pasiewicz
39. Patrick Schrober
40. Sebastian Seif
41. Kainraht Daniel
42. Gaál Balázs
43. Karol Litwinyec
44. Tymoteusz Kucharczyk
45. Turk Marko
46. Kacper Sztuka
47. Kacper Rogala
48. Leou Killmeyer
49. Gyöpös Levente
50. Galvanin Elia

Rotax MiniMax
Place Driver
1. Lukas Dunner
2. Körmöczi Balázs
3. Körmöczi Gergő
4. Major Bence
5. Nagy Sándor
6. Nikitas Bekiaris
7. Piotr Wisnicki
8. Hargitai Levente
9. Nico Joerg
10. Szymon Urbaniak
11. Válint Bence
12. Eligiusz Ziewiec
13. Wojcech Gozebiowski
14. Nicolas Schöll
15. Anze Doujak
16. Jakub Kolasa
17. Surányi Márk
18. Christian Droob
19. Kaprzyk Mateusz
20. Nik Prunk
21. Skulj Mark
CEE 2014

DD2
Place Driver
1. Kancsár Ferenc
2. Simon Wagner
3. Jan Wünschek

Rotax Max Junior
Place Driver
1. Max Hofer
2. Richard Verschoon
3. Nicolas Schöll

Rotax Max Senior
Place Driver
1. Tomas Stranava
2. Constantin Schöll
3. Mats van der Brand

Rotax Max Masters
Place Driver
1. Fodor Géza
2. Nagy Tibor
3. Gorzó Zsolt

DD2 Masters
Place Driver
1. Fodor Géza
2. Slawomir Muransuu
3. Németh Csaba

MicroMax
Place Driver
1. Marcel  Surmacz
2. Filip Jenic
3. Válint Bence

Rotax MiniMax
Place Driver
1. Lukas Dunner
2. Piotr Wisnicki
3. Nikitas Bekiaris
Karting Cup 2014

KZ2
Place Driver
1. Nagy István Ármin
2. Volentér Balázs
3. Nico Neumann

Hozzászólás

E-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező kitölteni *


3 + = 9

Mező törléseKüldés